Kde právě měříme?

Najděte ve svém okolí nejbližší Alphega lékárnu, kde měříme cévní věk.

Na měření je nutné se objednat. Kontaktujte svého Alphega lékárníka a domluvte si termín vaší návštěvy. Termíny a místa měření naleznete níže.

Služba je zpoplatněna. O výši poplatku se informujte na lékárně.

Červeně vyznačené lékárny mají již naplněnou objednávací kapacitu.

Dbáme na bezpečí našich zákazníků:

        • Nosíme ochranu horních cest dýchacích.
        • Pravidelně dezinfikujeme prostor lékárny.
        • Zakoupíte u nás roušky, dezinfekci a dalších ochranné pomůcky. Poradíme vám s výběrem.

LékárnaTermínObjednáníAdresaE-mailTelefon
Klášterní lékárna -Dle individuální domluvySušilova 1, Opavainfo@klasternilek.cz553615557
Alphega lékárna Poliklinika12.10.2020 - 16.10.2020Pouze v termínuJana Wericha 502, Blatnálek.pol.blatna@quick.cz383421052
Lékárna U Svaté Anny19.10.2020 - 23.10.2020Pouze v termínuBrněnská 2937/21, Znojmoanna@usvatehoducha.cz515223616
Lékárna U Bílého anděla26.10.2020 - 30.10.2020Pouze v termínuNám.Míru 653, Velké Opatovicejevlek@tiscali.cz516477354
Lékárna Morkovice26.10.2020 - 30.10.2020Pouze v termínu17. listopadu 140, Morkovicelekarna.morkovice@seznam.cz573370080
Lékárna V Centru2.11.2020 - 6.11.2020Pouze v termínuKomenského 15, Jablonec nad Nisoulekarnavcentru@seznam.cz483710706
Lékárna Šumava2.11.2020 - 6.11.2020Pouze v termínuKarla Šafáře 887, České Budějoviceleksum@volny.cz777174929
Lékárna Na Středisku9.11.2020 - 13.11.2020Pouze v termínuJánského 463/24, Olomouclekarna@schafferova.cz585415188
Lékárna HORNMED9.11.2020 - 13.11.2020Pouze v termínuCharbulova 296/8, Brnolekarna@hornmed.cz602651150
Lékárna Borohrádek23.11.2020 - 27.11.2020Pouze v termínuKout 562, Borohrádeklboro@centrum.cz494381345