Kde právě měříme?

Najděte ve svém okolí nejbližší Alphega lékárnu, kde měříme cévní věk.

Na měření je nutné se objednat. Kontaktujte svého Alphega lékárníka a domluvte si termín vaší návštěvy. Termíny a místa měření naleznete níže.

Služba je zpoplatněna. O výši poplatku se informujte na lékárně.

Červeně vyznačené lékárny mají již naplněnou objednávací kapacitu.

LékárnaTermínAdresaE-mailTelefon
Lékárna Babice2.12.2019 - 6.12.2019Babice 112, Babicelekarnababice@seznam.cz572586200
Lékárna Na Litoměřické13.1.2020 - 17.1.2020Litoměřická 102, Bílinalekarna@upivovaru.com417829333
Lékárna Pod Klajdovkou3.2.2020 - 7.2.2020Horníkova 34, Brnoinfo@lekhornik.cz544210118
Lékárna U Divadla27.1.2020 - 31.1.2020Masarykova 45, Čáslavlekarna.caslav@centrum.cz327312850
Lékárna Desná27.1.2020 - 31.1.2020Krkonošská 630, Desná-Desná IIlekarnadesna@centrum.cz483383232
Lékárna U lípy - TILIAPHARM20.1.2020 - 24.1.2020Březenecká 4804, Chomutovlekarnaulipy@iba.cz474656686
Zelená lékárna6.1.2020 - 10.1.2020U Krále Jana 304, Chotěbořzelena.lekarna@chot.cz569623016
Lékárna Pod Jánským vrchem16.3.2020 - 20.3.2020Míru 397, Javorníkmrazkova@jes.cz584440305
Lékárna Heureka2.12.2019 - 6.12.2019Březinova 62a, Jihlavalekarna.heureka@atlas.cz567309178
Lékárna U Hedviky2.12.2019 - 6.12.2019Osvobození 464, Kamenický Šenovinfo@lekarnauhedviky.cz487 764 957
Lékárna Centrum Kladno13.1.2020 - 15.1.2020Náměstí Svobody 1570, Kladnolek.centrum@iol.cz312241953
Lékárna Za Potokem6.1.2020 - 10.1.2020Královéhradecká 418, Klášterec nad Ohřízapotokem@avies.cz474376943
Lékárna Velké náměstí24.2.2020 - 28.2.2020Velké náměstí 106/49, Kroměřížnamesti@lekarnakm.cz573342035
Lékárna Na Václavském náměstí9.12.2019 - 13.12.2019Václavské náměstí 252 , Kutná Horalek.prenosilova@seznam.cz327523300
Lékárna U Sv. Mikuláše10.2.2020 - 14.2.2020Beneše z Loun 185/321, Lounylekarna2@arsys.cz415653469
Lékárna 2.května10.2.2020 - 14.2.20202.května 757/1, Nymburk2.kvetna@nympharm.cz325514514
Lékárna Na Středisku2.12.2019 - 6.12.2019Jánského 463/24, Olomouclekarna@schafferova.cz585415188
Lékárna REMEDIA13.1.2020 - 17.1.2020Dobnerova 718/26, Olomouclekarna.remedia@centrum.cz585415385
Lékárna Koruna - Pharmacium27.1.2020 - 31.1.2020Staré náměstí 8, Ostrov nad Ohříkoruna@pharmacium.cz353613431
Lékárna Remus2.12.2019 - 6.12.2019Žlutická 9, Plzeňinfo@lekarnaremus.cz377 520 755
Lékárna Alfa9.12.2019 - 13.12.2019Náměstí Přerovského povstání 1, Přerovlékárna Alfa581204420
Zámecká lékárna Slavkov s.r.o.13.1.2020 - 17.1.2020Husova 5, Slavkov u Brnazam.lekarna.slavkov@centrum.cz544221036
Lékárna U Soudu16.3.2020 - 20.3.2020Duchcovská 304/10, Teplicelekarnausoudu@seznam.cz417531123
Lékárna Velké Karlovice3.2.2020 - 7.2.2020Velké Karlovice 130, Velké Karlovicelek.karlovice@seznam.cz571423455
Lékárna U zlatého orla20.1.2020 - 24.1.2020Nám. Př. Otakara II. 19/I, Vysoké Mýtozlatyorel@email.cz723453864
Lékárna Žulová9.3.2020 - 13.3.2020Mariánské náměstí 29, Žuloválekarnazulová@seznam.cz584437024