Kde právě měříme?

Najděte ve svém okolí nejbližší Alphega lékárnu, kde měříme cévní věk.

Na měření je nutné se objednat. Kontaktujte svého Alphega lékárníka a domluvte si termín vaší návštěvy. Termíny a místa měření naleznete níže.

Služba je zpoplatněna. O výši poplatku se informujte na lékárně.

Červeně vyznačené lékárny mají již naplněnou objednávací kapacitu.

LékárnaTermínObjednáníAdresaE-mailTelefon
Lékárna Salvia23.3.2020 - 27.3.2020Pouze v termínu6.května 556, Bystřice p. Hostýnemsalvia.bph@seznam.cz573380376
Lékárna Anenská9.3.2020 - 13.3.2020Pouze v termínuPionýrů 2242, Frýdek-Místeklekarna.anenska@tiscali.cz739317266
Lékárna Na kopci - K.L.M.16.3.2020 - 20.3.2020Pouze v termínuNa Záguří 705/6a, Havířov-Bludovicelekarna.nakopci@gmail.com602774777
Lékárna Pod Jánským vrchem16.3.2020 - 20.3.2020Pouze v termínuMíru 397, Javorníkmrazkova@jes.cz584440305
Lékárna Velké náměstí24.2.2020 - 28.2.2020Pouze v termínuVelké náměstí 106/49, Kroměřížnamesti@lekarnakm.cz573342035
Lékárna U Bílého hada24.2.2020 - 28.2.2020Pouze v termínuJ. Maláta 1873, Nový Bydžovlekarna.had@tiscali.cz495491374
Klášterní lékárna -Dle individuální domluvySušilova 1, Opavainfo@klasternilek.cz553615557
Lékárna Akácie - HERBANA s.r.o.23.3.2020 - 27.3.2020Pouze v termínuA.Gavlase 262, Ostrava - Dubinaakacie@lekarna4you.cz596713825
Lékárna U Ludmily2.3.2020 - 6.3.2020Pouze v termínu1. Čs. armádního sboru 1322, Ostrava - Porubauludmily@tiscali.cz596938806
Lékárna Dubina – Centrum23.3.2020 - 27.3.2020Pouze v termínuJana Zajíce 875, Pardubicelekarna.dubina@seznam.cz466263483
Lékárna U Soudu16.3.2020 - 20.3.2020Pouze v termínuDuchcovská 304/10, Teplicelekarnausoudu@seznam.cz417531123
Lékárna Uherský Brod-sídliště16.3.2020 - 20.3.2020Pouze v termínuTřída partyzánů 2174, Uherský Brodinfo@lekarna-uhbrod.cz572632020
Lékárna Na Náměstí16.3.2020 - 20.3.2020Pouze v termínuNáměstí Republiky 63/16, Žďár nad Sázavouleknannam@seznam.cz566626072
Lékárna Žulová9.3.2020 - 13.3.2020Pouze v termínuMariánské náměstí 29, Žuloválekarnazulová@seznam.cz584437024
Lékárna Nova11.5.2020 - 15.5.2020Pouze v termínuBotanická 61, Brnolekarna.nova@tiscali.cz549245817
Lékárna Salvia - OOVL Ratiboř30.3.2020 - 3.4.2020Pouze v termínuRatiboř 75, Ratibořlekarna.salvia@valachnet.cz571115376